Pie astrologa

IMG_2018-11-02

Esmu savā dzīvē gājusi pie dziedniekiem, uz baznīcu, pati skaitījusi buramvārdus, dziedājusi spēka dziesmas, vārdojusi ūdeni – man patīk ticēt ārpasaulīgām lietām. Tāpēc šobrīd, kad ir radusies sajūta, ka esmu kaut kur iesprūdusi, un liktenis piespēlēja iespēju aiziet pie astrologa, es ar lielu prieku šādu iespēju izmantoju. Vēl jo vairāk tāpēc, ka astrologs tomēr izprot un lasa zvaigžņu, zemes, mēness un planētu ietekmi uz cilvēku, un ir sajūta, ka tā ir viena no “visticamākajām” ārpasaulīgajām lietām.

Ko es sagaidīju?
Šis laikam ir visgrūtākais jautājums, jo mēdzu uz šādām tikšanām iet kā balta lapa. Tā nu man bija tikai sajūta, ka man tieši tagad vajag astrologa padomu, un nedaudz intereses, ko tad tāds astrologs tur, zvaigznēs, īsti var izlasīt. Tomēr, kad ienākot bij jāatbild uz jautājumu, kāpēc esmu atnākusi, izstāstīju, kā ir, – jūtos nedaudz iesprūdusi, un varbūt zvaigznes var pateikt priekšā, kas ir mans dzīves uzdevums, lai nav garlaicīgi.

Ko es uzzināju?
Jāsaka, ka lielos vilcienos es radu pārliecību, ka man jāklausa sev, ka es visu zinu, ka nav jāšaubās. Jo ir tik sasodīti jocīga sajūta, kad tev absolūti svešs cilvēks, zinot tikai tavus dzimšanas datus, stāsta, kas tev dara vislielāko prieku dzīvē, un tu to reāli zini. Tikai tas ir iekritis bērnībā iesprostotā “nepareizi” rāmī, un tu nespēj izkāpt no tā ārā baiļu dēļ, ka tas taču nav “pareizi”.
Es uzzināju, ka esmu veca, vieda, ugunīga dvēsele, kurai jāvairās no senilitātes, un kurai jāatrod sevī tusiņu cilvēks, jo tikai priekos, festivālos un piedzīvojumos kopā ar savu spridzinošo uguns “mākoni” es varu dzīvot viegli balansā starp nodzeršanos (jā, tieši tā man teica) un laimīgu ģimenes dzīvi.
Kā viedai dvēselei pienākas, pie astrologa esmu aizgājusi tieši dažas dienas pirms Transformācijas vārtu (kas atveras reizi 12 gados) aizvēršanās, tāpēc ļoti priecājos, ka dabūju kārtīgu piešprici pozitīvisma devas un sapratnes par manu misiju uz šīs zemes, lai sagatavotu sevi turpmākiem 12 gadiem.
Tāpat astrologs izgaismoja dažādas darbības platformas, kurās segmentēti var saprast, kur vairāk maksā, kur vairāk gandarījuma, un šis laikam no visas konsultācijas šķita visbūtiskākais konkrēti man. Jo vēl ir mazliet laiks līdz jaunās, Ūdensvīru, ēras sākumam, un tāpēc ir pamats pārdomāt, kā, ko un kāpēc es vēlos radīt un darīt.

Kas vēl ir būtiski?
Ja esat kaut mazliet par astroloģiju interesējušies vai vismaz piesekojuši kādam astrologam Feisbukā, noteikti zināt, ka šobrīd notiek smaga pāreja no vecā – Zivs – laikmeta uz jauno – Ūdensvīra – laikmetu. Man šķita ļoti svarīgi to saprast. Ka Zivis – tie ir veci cilvēki, visa pasaule griezās ap vecu cilvēku lēmumiem, viņu zināšanām un to nodošanu paaudzēs. Savukārt, Ūdensvīrs nāk ar uzsvaru uz jaunību, un turpmāk bērniem un jauniešiem būs “teikšana” pār pasaules lietu kārtību. Tāpēc mums, tiem, kam jau pāri trīsdesmit, jāmāk sevī atrast to pusaudžu sajūtu. Mums jāmācās saprast, ka nevis mēs visu zinām, bet tieši bērni ir gudrāki par mums. Mums jāmācās pretoties mūsu vecajam prātam un ļauties jauno cilvēku idejām. Un tas nebūt nebūs viegli, ja mēs neatradīsim sevī priecīgo, bravūrīgo, riskēt alkstošo, piedzīvojumu kāro jaunieti.

 

Es biju uz konsultāciju pie Anda Gestes.
Un jūtos patiešām vērtīgu informāciju saņēmusi.

Foto: https://pixabay.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s