Ko darīt 12 dienas pirms un 12 dienas pēc dzimšanas dienas

Mūsdienās noteikti jau katrs ir dzirdējis, ka dzimšanas diena ir tavs, cilvēk, enerģētiski viszemākais punkts. Un visdrīzāk tu saslimsti pirms vai pēc tās. Ballītes izjūk. Vai tev vienkārši nav spēka par to domāt. Un taču vecmāmiņa arī nomira tieši dzimšanas dienas mēnesī. Un tas taču ir tikai dabīgi. Jo pa gadu tā enerģija iztērēta, tāpēc katrs vīruss atrod kādu caurumiņu, lai tevi saslimdinātu. Lai tevi noliktu pie vietas. Un lai ļautu tev mazliet atpūsties, pārkārtot prioritātes un padomāt par sevi.

IMG_2018-04-02-01

Var jau dzīvot ar šo nolemtības sajūtu, pats sevi ieprogrammēt un pēc tam dzirdēt sevi sakām – es taču teicu, ka tā būs. Bet var arī izvēlēties noticēt, ka enerģiju iespējams transformēt. Un sagatavoties. Savai dzimšanas dienai. Savam jaunajam gadam. Nevis ļaut slimībai nolikt tevi gar zemi, lai tev pietiek laika padomāt, bet atvēlēt laiku sev avansā, slēdzot gadu un plānojot jaunu.

12 DIENAS PIRMS DZIMŠANAS DIENAS

Ja tu tici astroloģijai, ir iespējams noskaidrot pat vietu, kur dzimšanas dienu sagaidīt labvēlīgā zvaigžņu stāvoklī. Un reizēm zvaigznes tevi nosūtīs pat uz kādu citu kontinentu. Bet ja negribas rakt tik dziļi, iesākumam pietiks arī noslēgt parādus ar aizejošo gadu, kā arī uzrakstīt plānu saviem turpmākajiem 12 mēnešiem. Savam gadam. Un es to daru tā.

Divas nedēļas pirms dzimšanas dienas, es pamazām sāku slēgt rēķinus ar prom ejošo gadu skatli. Ko esmu piedzīvojusi. Kāpumus un kritumus. Pārskatu Instagram bildes, pārlasu bloga ierakstus, piezīmes bloknotos, izšķirstu bibliotēkas vēsturi par lasītajām grāmatām, atceros ceļojumus, nozīmīgus notikumus un, galvenais, restaurēju sajūtas, ko viss iepriekš minētais manī ir radījis un mainījis. Ir pagājis vesels gads. Cik dažādu emociju esmu pieredzējusi! Cik daudz kas mainījies! Ko paņemt nākamam gadam un no kā izvairīties. Tāds prāta detokss. Izvadīt sārņus no galvas. Šis bieži izjūtams kā emocionāla karuseļa laiks. No spilgti skaistām emocijām līdz bezgalīgi skumjām. Ļaut izsāpēt. Ļaut izdziedēties. Atvērt visas sirds durvis un laist laukā. Ieplānot pirts rituālu, baznīcā iešanu vai kādu sakrālu koncertu. Jebko, kas tieši tev palīdz palaist visas rūpes un raizes un izdzirdēt pašam savas dvēseles lūgumus. Vēl palicis pietiekami daudz laika, lai piedotu pāridarījumus. Lai atvainotos par savām kļūdām un labotu tās. Vēl pietiekami laika atdot parādus, atrisināt konfliktus gan ar līdzcilvēkiem, gan tos, kas pretrunās plosa tevi pašu. Kļūt tīram no pagātnes. Vieglam un brīvam, lai liktu jaunu bildi iekšā. Nākamo gadu.

DZIMŠANAS DIENA – DVĒSELES STĀVOKĻA ĶĪLA VISAM GADAM

IMG_2018-04-02-02

Kad rēķini ar pagātni ir noslēgti, katrs ir pelnījis savu dzimšanas dienas ballīti. Tava dzimšanas diena ir tavu vecāku svētki – viņiem piedzimis bērns. Tava dzimšanas diena ir tavi svētki – tu pirmo reizi pats ieelpoji gaisu krūtīs. Un tā ir tavas ģimenes diena, tavu bērnu svētki, jo arī viņu nebūtu bijis bez tevis. Tā ir liela svinību diena paaudžu paaudzēs. No taviem senču senčiem līdz tavu bērnu bērnu turpinājumam. Dzimtas svinības, kuras tu vienkārši nedrīksti ignorēt. Varbūt tu plāno ballīti ar visiem saviem draugiem, dzīvo mūziku un vīnu, bet varbūt tu ‘izlauzies’ ar vīru divatā uz burvīgu vakaru. Vai varbūt tavs sapnis par ideālu dzimšanas dienu ir ieslēgties vannas istabā ziepju burbuļos un meditatīvas mūzikas pavadībā šļakstināt kāju pirkstus. Jebkas. Ka tik tu jūties īpaši. Pateicīgam par piedzīvoto. Laimīgam par dzīvi. Tieši šodien tava enerģija savienojas ar kosmosu un uzsūc spēkus nākamam gadam. Un tikai tu pats vari to iekurbulēt pa savam.

TURPMĀKĀS DIENNAKTIS – KATRAI SAVI UZDEVUMI

Otrā diena
Šo dienu astrologi iesaka veltīt finanšu gūšanai un domām par naudas programmu. Pārskatīt savus finansiālos resursus, ziedot labdarībai, kādam ko vērtīgu uzdāvināt, kā arī novērtēt sevi un atļauties sev nopirkt kaut ko īpašu.

Trešā diena
Veltīta saskarsmei un komunikācijai. Vēlams sakārtot attiecības ar brāļiem, māsām, tuviem draugiem, kaimiņiem. Vēlams attīstīt tās saziņas tehnikas, kuru tev pietrūkst – savaldies, ieklausies citos, ja esi pārāk runātīgs, vai uzturies cilvēku pūlī, ja esi pārlieku intraverts.

Ceturtā diena
Vecākiem un tuviniekiem veltītais laiks. Piezvani mammai un pastāsti, cik svarīga viņa tev ir. Saviem īpašajiem draugiem pasaki paldies. Apzināti veido pozitīvu gaisotni savā ģimenē. Aizej uz kapiem.

Piektā diena
Prieka, ballīšu un bērnu diena ar radošām nodarbēm. Vislabākais laiks rīkot ‘īsto’ dzimšanas dienas ballīti. Pabūt vairāk kopā ar bērniem, uzzīmēt ar viņiem kopā kādu gleznu, sacerēt dzejoli, vienkārši justies brīvam un trakam.

Sestā diena
Veselības diena. Ieteicamas jebkādas attīrošas procedūras – masāžas, badošanās, – kā arī apdomāt veselīgas ēdienkartes plānu un jaunu veselīgo paradumu ieviešanas diena.

Septītā diena
Partnerattiecību diena. Apspried lielus pirkumus, izplāno atvaļinājumu, nopērc dzīvesbiedram dāvanu, atzīsties mīlestībā. Vērts pavērot arī, kādus cilvēkus pievelc, jo šī diena ir lieliska spoguļattēla diena – viņos tu ieraugi sevi.

Astotā diena
Dzīves jēgas meklējumu diena. Tāpēc šajā dienā vēlams rast laiku vienatnei, pabūt ar sevi, padomāt par prioritātēm. Šis ir laiks transformācijai – apzināties, ko tu vēlies panākt ar savu spēku, kuras īpašības izskaust, pārtraukt traucējošas attiecības.

Devītā diena
Vārtu diena – dzīvē sākas jauns posms. Vērts satikt savu garīgo skolotāju. Paņemt brīvdienu un doties dvēseles bagātināšanas ekspedīcijā – uz muzeju, izrādi, pie dabas. Šī ir diena, kad MĀCĪTIES. Dvēseles bagātināšanas diena.

Desmitā diena
Darbs, karjera, izaugsme. Šī ir diena, kas parādīs, cik ļoti tu uzņemies atbildību par savu dzīvi, tāpēc noteikti pārdomā, ko tu vēlies sasniegt. Parunā ar saviem priekšniekiem.

Vienpadsmitā diena
Patieso draugu diena. Pāršķirsti domās savus draugus un novērtē, cik svarīgi viņi tev ir. Ko tu gūsti šajā draudzībā, cik brīvs un uzticīgs tu spēj būt viņu sabiedrībā. Ja šajā dienā kāds uzprasās uz konfliktu, izdari secinājumus – šajā dienā īpaši aktivizējas nelabvēļi.

Divpadsmitā diena
Piedošanas un pateicības diena, kurā būtiski veidot visa labā auru ap sevi. Pateikt paldies visumam, ielaist sevī svētītu enerģiju. Diena, kas saistīta ar cilvēka zemapziņu. Apzināties pateicību, ka tu spēj sapņot, redzēt, dzirdēt un domāt. Labs laiks meditācijai, lai pašatjaunotos.

P.S. Man nav astroloģiskās izglītības. Visi ieteikumi un skaidrojumi savākti no dažādu astrologu viedokļrakstiem internetā un sociālos tīklos vairāku gadu laikā. Tomēr, to pielietojot, es būtiski jūtu atšķirību starp gadiem, kad vēl ‘palaidu visu pašplūsmā’ un pēdējiem, kad pastrādāju ar savām domām un sajūtām.

One thought on “Ko darīt 12 dienas pirms un 12 dienas pēc dzimšanas dienas

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s