Kafejnīca Kāpēc /Džons Streleckis/

IMG_2018-02-05

Šī grāmata bija medus maize pēc Klūgu mūka – īss stāsts, lieli burti un maz lapaspušu. Kāds vīrs, vārdā Džons (nedomāju, ka sagadīšanās pēc varoņa vārds sakrīt ar autora vārdu), braucot savā atvaļinājumā, nomaldās un nokļūst kādā kafejnīcā ar dīvainu nosaukumu “Kāpēc tu šeit esi”. Džons atver ēdienkarti, kurā bez ēdiena piedāvājuma piedāvā arī pārdomājamo jautājumu sarakstu “Kāpēc tu šeit esi? Vai tu baidies no nāves? Vai dzīvē jūti piepildījumu?” Jā, nu jūs jau sapratāt – šī ir grāmata sarakstīta cilvēkiem, kam šķiet, ka kaut kas dzīvē īsti nav kārtībā, tikai nezināms kas. Cilvēkiem, kas ir gatavi  atzīt, ka viņi tērē enerģiju lietām, kas viņiem nav interesantas, to mainīt un nodoties sava dzīves sapņa piepildīšanai.

Es pastāstīšu jums galveno, un jūs mierīgi šo varat nelasīt – dzīvojiet saskaņā ar sevi, ar savām vērtībām, ar saviem sapņiem un neklausieties, ko saka vai domā citi, un jūs būsiet laimīgs katru dienu, nevis kaut kad, tālā nākotnē, kad jūs būsiet bagāti (un visdrīzāk veci) un varēsiet darīt visu, ko gribēsiet. Dariet to, ko gribat, tagad!

“Ja nedzīvo saskaņā ar to, ko gribi darīt, tu izšķied enerģiju, darot simtiem citu nevajadzīgu lietu. Un, kad beidzot radīsies iespēja darīt to, ko vēlies, tev vairs neatliks ne laika, ne spēka.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s